Het Filem’On internationaal filmfestival voor jong publiek, is toe aan de 11de editie. Deze keer met een tiendaags festival, voor scholen, families en verenigingen.   Meer dan 130 films, in alle genres en formaten, voor een publiek van 2 tot 16 jaar, staan op de affiche.

Bovendien treden ze ook in competitie met elkaar: een nationaal én internationaal samengestelde tienerjury uit Polen, Roemenië, Bosnië, Luxemburg en Duitsland staat in voor de beoordeling van deze films. Zoals elk jaar komen heel wat regisseurs hun film zelf aan het publiek in de zaal voorstellen.

Deze editie maken we een reis doorheen de tijd, de rode draad doorheen onze selectie analoge, digitale en virtuele filmworkshops, de visuele performances en onze filmklassiekers.   Stap mee in onze teletijdmachine, en reis naar een wereld van magische toverlantaarns, pratende dieren, virtuele nostalgie en veel meer…

 

PROGRAMMERING

26/10/2017, 10:00 :  Jazzoo (zonder woorden)

26/10/2017, 10:00 : Kortsilms Girl power & mecs malins” (NRL, FR, ALL, ANG, BUL – FR et NRL ondertiteld) CONCURRENCIE KORTSFILMS

27/10/2017, 10:00 : Zombillénium (FR – NL ondertiteld ) PREVIEW

27/10/2017, 10:00 : Tschick (ALL NL en FR ondertiteld) PREVIEW

28/10/2017 – 04/11/2017 : Workshop “Er ws eens”

30/10/2017, 11:00 : Kortsfilms  La route vers l’Est” (NL zonder woorden – NL live dubbing) CONCURRENCIE KORTFILMS

30/10/2017, 14:00 : Le grand méchant renard (FR)

30/10/2017, 14:00 : Zombillenium (FR – NL ondertiteld)

31/10/2017, 11:00 : Jazzoo (zonder woorden)

31/10/2017, 11:00 : Oskar’s America (NLR) CONCURRENCIE “KIDS”

31/10/2017, 14:00 : A pas de loup (FR)

31/10/2017, 14:00 : Le Grand méchant renard (FR)

31/10/2017; 13:30 : Workshop “Over diversiteit en cadavre exquis” (NRL)

01/11/2017, 14:00 : Les petits courageux (NL) CONCURRENCIE KORTSFILMS

02/11/2017 – 03/11/2017 : Workshop “VR : Virtual Reality” (ANG)

02/11/2017, 11:00 : La cabane à histoires PREVIEW

02/11/2017, 11:00 : Kortsfilms Best of TV (zonder woorten)

02/11/2017, 14:00 : Kortsfilms Un voyage animé autour du monde (zonder woorden) CONCURRENTIE KORTSFILMS

03/11/2017, 10:30 : Amelie Rennt (NRL) CONCURRENCIE “KIDS”

03/11/2017, 10:30 : Kortfilms Een geanimerde reis door de wereld (zonder woorden) CONCURRENCIE KORTFILMS

03/11/2017, 14:00 : Les aventures en pleine nature (FR) en 04/11/2017, 14:00 : Uilenbal  (NL)

04/11/2017, 18:00 : Prijsuitreiking “Bella Brussella’s”

–> Hele programmering